Teff Tohumlu Çay Nedir?

Teff Tohumlu Çay bitkilerin extralarının birleşiminden elde edilen bir form çayıdır. Kilo kontrlü etkisinin yanında vücuda enerji vermesi, rahatlık katması ve özellikle kadınlarda sakinleştirici özelliği bulunmaktadır. Teff Tohumlu Çay düzenli kullanımda mutlaka etki göstermekte ve hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Teff Tohumlu Çay'ı ideal kilosuna kavuşmak isteyen herkes rahatlıkla kullanabilir.

Teff Tohumlu Çay Nasıl Kullanılır?

Teff Tohumlu Çay her sabah kahvaltıdan 20 dakika önce bir su bardağı sıcak suya 1 şase Teff Tohumlu Çay boşaltılır ve karıştrılır daha sonra 5 dakika demlenmesi bekledikten sonra tekrar karıstırılıp posası ile birlikte tüketilmelidir.Posası ile birlikte tüketilmediğinde etkisi azalmaktadır. Sonrasında ise gün içinde 2-3 litre su tuketilmelidir. Fazla su tüketimi ödem atımınızı hızlandıracaktır. 4 aydan sonra vücut bitki özlerine alıştığında günde 2 kez sabah akşam yemeklerden önce kullanım önerilmektedir.

Teff Tohumlu Çay İçeriği Nasıldır?

Bir çok bitki extratının birleşimi ile elde edilen Teff Tohumlu Çay'ın içersinde Teff Tohumu,Bamya Çiçeği,Biberiye, Funda,Yeşil Kahve,Sandalos Sakızı,Kitre Zamkı,Tarçın,Mate Yaprağı,Kuşburnu,Yeşil Çay,Kuinoa Tohumu,Chia Tohumu, Barut Ağacı Kabuğu,Aspir Tohumu,Lepidyum,Mac,Kiraz Meyve Sapı,Limon Otu ve Açai bulunmaktadır. Sölenenlerin aksine Teff Tohumlu Çay içeriğinde herhangi bir Kimyevi katkı maddesi bulunmamaktadır.

Orjinal Teff Tohumlu Çay Nasıl Anlaşılır?

Orjinal Teff Tohumlu Çay sadece Sahe Grup tarafından üretilmektedir. Kutu arkasında bu bilgi ve tarım bakanlığı onay kodu bulunmaktadır. Bu kodu Tarım ve Gıda bakanlığı sitesinden sorgulatabilirsiniz.

Teff Tohumlu Çay'ın Yan Etkisi Varmıdır?

%100 bitkisel içeriği ile Teff Tohumlu Çay'ın kullanıcılar üzerinde en ufak bir yan etkisi bulunmamaktadır ve rahatlıkla kullanılabilir

Basında Teff Tohunlu Çay

Teff Tohunlu Çay

Teff Tohumu

Teff Çayı

SİPARİŞ FORMU
İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ
ÖDEME TİPİNİZ
Mesafeli Satış Sözleşmesini ve Gizlilik Sözleşmesini okudum, onaylıyorum.